יתרונות הווקי-טוקי

הווקי טוקי של מירס – לסגור עניין בכלום זמן.
הווקי טוקי של מירס הוא היתרון שלך, המאפשר לך לנהל שיחות ווקי טוקי עם כל מנויי מירס בלחיצת כפתור אחת, ללא צורך בחיוג למספר טלפון מלא, וללא המתנה לקבלת קו ומענה. בלחיצת כפתור ייחשפו בפניך מגוון שירותי ווקי טוקי מתקדמים שיעזרו לך לסגור עניין בכלום זמן.

שירותי ווקי - טוקי

ווקי טוקי אישי
בעולם שבו זמן שווה כסף - שיחות ווקי טוקי אישיות פשוט עושות את העבודה.
הווקי טוקי מאשפר לך לקיים שיחה אישית, בקוד האישי שלך, עם מנויי מירס בעסק או במשפחה. יותר ויותר אנשים עוברים לשיחות ווקי טוקי ונהנים משיחה עניינית, ללא צורך בחיוג וללא המתנה מיותרת למענה. בעולם שבו זמן שווה כסף, לווקי טוקי שלך אין מחיר.
 
ווקי טוקי אישי עם כל מנויי מירס
הווקי טוקי מאפשר לך ליהנות מקשר ענייני ומהיר עם כל מנויי רשת מירס.
בלחיצת כפתור תוכל לקיים שיחת ווקי טוקי עם מאות אלפי עסקים ומנויים של מירס בישראל, ליעל את שיטות העובדה בעסק, וכן לחסוך בזמן יקר ובהוצאות מיותרות.

ווקי טוקי קבוצתי
אל תיקח את הכל אישי - הווקי טוקי שלך מאפשר לך לדבר עם מספר מנויים בו זמנית.
בלחיצת כפתור תוכל לדבר עם כל הצוות שלך בעבודה, עם כל בני המשפחה ועם מעגל הלקוחות שלך. השירות מאפשר לכל המשתתפים בשיחה לשמוע ולהתעדכן Online ולנהל "שיחת ועידה" רבת משתתפים. כל שנותר לך הוא להגדיר את הקבוצות השונות שלך ולהתחיל לנהל פרוייקטים מורכבים או מצבי חירום או את שגרת העבודה, ביעילות שיא.
 
שיחת איתות
מי מאיתנו אינו מכיר מצב שבו הוא חייב להשיג מישהו בדחיפות? עכשיו זה אפשרי - בלחיצת כפתור.
שירות התארה מיוחד מאותת למנוי היעד כי הנך מחפש אותו באופן דחוף ע"י צלצול חוזר ונשנה. ה"נודניק" יצפצף באופן רציף עד שיענה לשיחה. כמו כן, תוכל לקבוע מראש כמה זמן יימשך האיתות שיתקבל אצלך ולקבל חיווי מיידי כגון "איתות הצליח" או "מנוי לא זמין". ניתן לשייך כל רינגטון שתבחר לשירות זה.
 
שיחת חירום מתפרצת
במצבי חירום, מישהו חייב לקחת שליטה.
לווקי טוקי יש יכולת לפרוץ לשיחות ווקי טוקי קבוצתיות ולהודיע על המצב המיוחד. תכונת ה-ECG במכשיר מאפשרת לך להתפרץ בכל זמן לשיחה קבוצתית ברשת ולהעביר מסר.
בנוסף, יתאפשר למנוי המועדף לקבל ערוץ דיבור גם במצב של עומס ברשת.
התכונה והשירות נתמכים במכשירים יעודיים בלבד.
 

​ ​